Viešbučio nuostatai

Įregistravimas

Nuo 14:00 

Išregistravimas

Iki 12:00

Rezervacijų atšaukimas / Išankstinis apmokėjimas

Rezervacijas galima atšaukti arba pakeisti pagal „Corner Hotel“ atšaukimo politiką, nurodytą rezervavimo procese.

Atšaukimo / išankstinio apmokėjimo taisyklės yra rodomos užsakymo metu, taip pat patvirtinimo laiške, kurį gaunate patvirtinę savo užsakymą.

Vėlyvo atšaukimo ar neatvykimo atveju viešbutis turi teisę nuo jūsų užsakymo metu pateiktos kredito kortelės nuskaičiuoti mažiausiai vienos nakties kainą.

Vaikų apgyvendinimas

Vaikai iki 3 m. apgyvendinami nemokamai. Vaikiška lovelė esant pageidavimui pristatoma nemokamai. Visų vaikiškų lovelių suteikimas priklauso nuo užimtumo.

Vaikai nuo 4 m. amžiaus apmokestinami pilna kaina.

Amžiaus apribojimas

Minimalus amžius norint įsiregistruoti turi būti 18 m.

Gyvūnai

Gyvūnai yra nepriimami.

Rūkymas 

Rūkymas kambariuose bei viešose patalpose draudžiamas. Pažeidus šį draudimą Jūs turėsite sumokėti Viešbučiui 100 EUR baudą. 

Apmokėjimas

Viešbutyje priimamos mokėjimo kortelės: MasterCard/Visa/Maestro/grynieji.

Savitarnos įsiregistravimas 

Atlikdami rezervaciją Jūs įsipareigojate gavę Viešbučio siunčiamas mokėjimo nuorodas už Jūsų užsakytas paslaugas apmokėti ne vėliau, kaip 24 val. iki atvykimo dienos. Rezervuojant kambarį atvykimo dieną, apmokėjimas už paslaugas turi būti atliktas rezervacijos metu. 

Jūs privalote autorizuoti savo mokėjimo kortelę nedelsiant po rezervacijos, tačiau bet kuriuo atveju ne vėliau kaip iki atvykimo į Viešbutį. Tai padaryti galėsite vadovaudamiesi Viešbučio atsiųsta nuoroda. Viešbutis turės teisę nuskaityti Viešbučiui mokėtinas lėšas tiesiogiai nuo jūsų mokėjimo kortelės už atšaukimo tvarkos pažeidimus ar neatvykimą. 

Laiku neapmokėjus užsakymo sumos, Viešbutis turi teisę vienašališkai atšaukti rezervaciją. 

Įsiregistravimo laikas nuo 14 val. Išsiregistravimo laikas iki 12 val. Jūsų išvykimo dieną. Jums neišsiregistravus iki 12 val. turėsite sumokėti Viešbučiui vienos paros kambario kainą. Jeigu vėluojate išsiregistruoti, prašome susisiekti su Viešbučio registratūra. 

Panaudodami įėjimo durų kodą Jūs besąlygiškai sutinkate, kad Viešbutis nuskaičiuotų pinigus nuo Jūsų banko kortelės už Viešbučiui padarytą materialinę žalą (pvz. už sugadintą inventorių). 

Kita 

Viešbučio kambariai yra tvarkomi kiekvieną dieną, patalynė keičiama kas 3 dieną arba svečiui pageidavus.

Viešbutis neatsako už kambaryje paliktus vertingus daiktus. 

Viešbutis neatsako už viešbučio aikštelėje Jūsų transporto priemonės ar joje paliktų daiktų saugumą. 

Grupės ir konferencijos

I-V 08-17 val. +370 699 87009

  Refresh Captcha  
 

Corner Hotel

Solution: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Detalesnė informacija Privatumo politikoje