E. komercijos modelio diegimas UAB “Vystyk”, siekiant optimizuoti verslo procesą ir veiklos efektyvumui didinti

Projekto tikslas – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu įmonėje “Vystyk”, siekiant padidinti pajamų augimą.

Viešbučio Corner Hotel (UAB "Vystyk" )  pagrindinė veikla yra apgyvendinimo paslaugų teikimas. Įmonė smarkiai nukentėjo nuo COVID-19 pandemijos sukeltų padarinių, kuomet sumažėjus turistų srautams Vilniuje smarkiai sumažėjo viešbučio užimtumas ir viešbučio pajamos. Pandemijos laikotarpiu pasikeitė ir klientų lūkesčiai, saugumas tapo vienu didžiausių prioritetų. Siekiant padidinti viešbučio patrauklumą, išpildyti svečių lūkesčius ir padidinti pajamas, būtina modernizuoti viešbučio procesus. Projekto įgyvendinimo metu planuojama įdiegti klientų savitarnos sistemą, kuri leistų svečiams įsiregistruoti nuotoliniu budu, visiškai išvengi kontakto su darbuotojais ir sutrumpintų svečių įsiregistravimo laiką bei sumažintų tiesioginį kontaktą, įsiregistruojant įprastu būdu, kas padės suvaldyti rizikas ir leis viešbučiui vykdyti nenutrūkstamą veiklą.

Projekto metu bus įdiegti e-sprendimai – klientų savitarnos sistemą bei integraciją tarp turimos rezervacinės sistemos, klientų savitarnos sistemos ir kambario durų bei kitų praėjimų durų spynų. Įdiegus integraciją, informacija iš vienos sistemos į kitą bus perduodama nedelsiant, užtikrinant sklandų rezervavimo procesą ir saugų įsitegistravimą tik į jau paruoštą kambarį
Klientų savitarnos sistema suteiks galimybę svečiui rezervuoti ir įsiregistruoti į viešbutį nuotoliniu būdu, išvengiant kontakto su darbuotoju, kas padės suvaldyti rizikas ir leis viešbučiui vykdyti nenutrūkstamą veiklą.

 

Projekto pradžia: 2021 09 22

Projekto pabaiga: 2023 01 20

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

Projekto vykdytojas: UAB “Vystyk”

Grupės ir konferencijos

I-V 08-17 val. +370 699 87009

  Refresh Captcha  
 

Corner Hotel

Solution: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Detalesnė informacija Privatumo politikoje